Про нас

Наша компанія була заснована в 2008 році, як торгово-роздрібне підприємство, яке грунтувалось на продажі м’якого морозива на своїх торгівельних точках. Через два роки підприємство отримує ім’я “НЯМ-НЯМ”.

Таке ім’я дано компанії не випадково, ці слова вимовлялися маленькими дітьми, які хоча б раз мали можливість спробувати продукцію компанії!

Домігшись визнання нашого товару на ринку України, компанія успішно росте і розвивається, залишаючи позаду своїх конкурентів!

На даний момент товар випускається під ТМ “НЯМНЯМИЧ”!

Метою нашої компанії є створення колективу однодумців у сфері морозива та замороженої продукції, а саме об’єднання людей, яким цікаво розвивати свою справу і йти в ногу з часом. Запорука Нашого успіху – це Ваш успіх, який досягається завдяки чудовому співвідношенню між ціною, якістю продукції і якістю роботи.

В свою чергу ми пропонуємо: якісні суміші власного виробництва з натуральних компонентів за розумними цінами, а також вафельні стаканчики і топінги!

Індивідуальний підхід до клієнта і якісне обслуговування приємно здивують Вас.

Наші фахівці готові проконсультувати Вас в будь-який час БЕЗКОШТОВНО!

Враховуючи потреби наших клієнтів, пропонуємо швидке і ефективне обслуговування не тільки на території всієї України, але і за її межами!

Ми запрошуємо Вас до співпраці з нашою компанією! Працюючи з нами, Ви завжди будете впевнені в процвітанні власного бізнесу!

З повагою, керівництво компанії.

Меню