Топінги

Топінги для морозива – це надзвичайно смачні добавки для десертів, млинчиків і інших страв. Вони являють собою спеціалізовану поливку, яка завдяки своїм якостям створює незабутній смак і є неповторною прикрасою. Вони різноманітні, містять високоякісні інгредієнти і натуральні продукти, оскільки при їх виробництві використовуються тільки витяжки рослин і концентрати соку. Асортимент топінгів постійно поповнюється.

Топінги для морозива дозволяють зі звичайного пломбіру зробити неповторний шедевр, незабутній за своїм зовнішнім виглядом і смаковим якостям десерт. Таким чином, звичайні солодкі соуси для морозива допоможуть вам до нескінченності урізноманітнити свій улюблений десерт.

Топінг полуничний і шоколадний

Сьогодні існує велика кількість видів і смаків топінгів. Наприклад, топінг шоколадний. Його можна використовувати усюди, де ще не використали шоколад. Він додасть особливу солодкість і можливо гіркість, якщо використовувати топінг з чорного шоколаду. Любителям фруктової екзотики також є чим поласувати разом з морозивом: топінг полуничний, вишневий, малиновий і навіть топінг молочний.

Сьогодні топінги продаються у зручних для подальшого використання пляшках. Барвисте оформлення упаковки дозволяє розміщувати їх відразу на вітрині і давати покупцям можливість вибрати на свій смак. А смаків дуже багато, і в залежності від уподобань споживача, постійно з’являються нові поливки для морозива.

Топінг – ціна від «ТМ Sweet Madam» за 600 мл становить 34 грн за шт.У ящику 24 пляшечки.

Топінги виготовляються з високоякісної сировини. До їх складу входять найякісніші інгредієнти, а особливі технології виготовлення дозволяють зберегти корисні якості продукту надовго. Топінги виготовляються без використання барвників, консервантів, ароматизаторів, жиру і незважаючи на такий «чистий» склад, на топінг ціна досить лояльна і доступна, причому не тільки для використання в кафе, але і в домашніх умовах. Вони приємні на смак і вносять в повсякденне життя свіжі і радісні нотки.

Асортимент топінгів

1-6
2-6
3-4
4-4
5-4
6-4
7-4
8-4
9-4
10-4
11
12-2
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24

Меню